Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF GRIPENHOLM (född 1943), (3) Stort huvud, signerade och numrerad Ulf Gripenholm etat II 28/44, 155/192, 17/180, färglitografier, bladstorlek varierar något ca 67x55, 67x54 cm
Oramade
695441
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här