Ulf Gripenholm

Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943), (3) Stort huvud, signerade och numrerad Ulf Gripenholm etat II 28/44, 155/192, 17/180, färglitografier, bladstorlek varierar något ca 67x55, 67x54 cm

Oramade

695441

2019-10-31