Utdragssoffa 1800-tal

Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UTDRAGSSOFFA, 1800-talets senare del, Karl Johan-stil, lösa kuddar klädda i kelimmönstrad textil, sitthöjd ca 48, längd ca106 cm

Skador: Renoverad

695447

2019-11-04