Sune Skote oljemålning

Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUNE SKOTE (1909-2014): "Vindbyar, Roslagen", signerad Skote, olja på duk, 46x65 cm

695452

2019-10-30