Kopparföremål

Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALADÅBFORMAR, KAFFEKANNA, KAKFORM, 5 dlr, 17/1800-tal, koppar, längd ca 22-32 cm

Slitage, skador, lagingar, bucklor

695477

2019-10-31