Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALADÅBFORMAR, KAFFEKANNA, KAKFORM, 5 dlr, 17/1800-tal, koppar, längd ca 22-32 cm
Slitage, skador, lagingar, bucklor
695477
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här