Klubbat för:
2 400 EUR
Utropspris
2 200 EUR
MARINO MARINI (1901-1980) Naken, signerad samt daterad 1941, akvarell och teckning, bildyta 37x23 cm
något gulnad, vågigt papper
695504
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här