Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER PAUL RUBENS (1577-1640), Efter, 1600-tal, Lejonjakt, kopparstick, gravör Schelte Adams Bolswert (1586-1659), ca 42 x 60 cm
Uppfodrad, skador, gulnader, fläckar
695512
2019-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här