Kopparstick Peter Paul Rubens efter

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER PAUL RUBENS (1577-1640), Efter, 1600-tal, Lejonjakt, kopparstick, gravör Schelte Adams Bolswert (1586-1659), ca 42 x 60 cm

Uppfodrad, skador, gulnader, fläckar

695512

2019-11-05