Peter Paul Rubens kopparstick efter
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER PAUL RUBENS (1577-1640), Efter, 1600-tal, krokodiljakt, kopparstick, gravör Pieter Soutman(1580-1657), ca 45 x 62 cm
Uppfodrad, skador, gulnader, fläckar, senare restaurerad på uppfodringen
695516
2019-11-05