Peter Paul Rubens kopparstick efter

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER PAUL RUBENS (1577-1640), Efter, 1600-tal, krokodiljakt, kopparstick, gravör Pieter Soutman(1580-1657), ca 45 x 62 cm

Uppfodrad, skador, gulnader, fläckar, senare restaurerad på uppfodringen

695516

2019-11-05