Stig Lindberg

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, fat, glaserat i färgerna blått och rött, signerad Stig L med studiohanden, Gustavsberg, numrerad 3/400, diameter 42 cm

Hedersbelöning, Stockholms Läns Landsting med namndedikation, 30 maj 1980

695550

2019-10-30