Stig Lindberg
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG, fat, glaserat i färgerna blått och rött, signerad Stig L med studiohanden, Gustavsberg, numrerad 3/400, diameter 42 cm
Hedersbelöning, Stockholms Läns Landsting med namndedikation, 30 maj 1980
695550
2019-10-30