Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, karmstolar, 4 st, 1900-talets mitt, delvis böjträ, klädda sitsar, skyltmärkta, sitthöjd ca 47 cm
Fanérskador, skadade sitsar
695578
2019-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här