Arne Norell Mexico soffa

Arne Norell Mexico soffa
Arne Norell Mexico soffa
Arne Norell Mexico soffa
Arne Norell Mexico soffa
Arne Norell Mexico soffa
Arne Norell Mexico soffa
Arne Norell Mexico soffa
Arne Norell Mexico soffa

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ARNE NORELL, "Mexico", soffa, 1900-talets andra hälft, klädd i mörkbrunt läder, lösa stoppade plymåer, längd ca 190 cm, sitthöjd ca 38 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

695603

2019-10-30