Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ARNE NORELL, "Mexico", soffa, 1900-talets andra hälft, klädd i mörkbrunt läder, lösa stoppade plymåer, längd ca 190 cm, sitthöjd ca 38 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
695603
2019-10-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner