Pål Svensson skulptur

 Pål Svensson skulptur
 Pål Svensson skulptur
 Pål Svensson skulptur
 Pål Svensson skulptur
 Pål Svensson skulptur
 Pål Svensson skulptur
 Pål Svensson skulptur
 Pål Svensson skulptur
 Pål Svensson skulptur
 Pål Svensson skulptur

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PÅL SVENSSON (född 1950): Vriden obelisk, diabas, signerad Pål Svensson och daterad- 02, monterad på sockel, total höjd 44 cm

695642

2019-10-30