Urnor ett par sannolikt Stafsjö Bruk

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

URNOR, ett par, 1900-tal, sannolikt Stafsjö Bruk, gjutjärn, höjd ca 38 cm, diameter ca 33 cm

Fot med lagning

695646

2019-10-29