Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
URNOR, ett par, 1900-tal, sannolikt Stafsjö Bruk, gjutjärn, höjd ca 38 cm, diameter ca 33 cm
Fot med lagning
695646
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här