Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS LANDBERG (1907-1991): VAS samt FAT, Orrefors, signerad N 4130-230 resp. 4130-420, underfång i blått och grönt, höjd 18, diameter 24 cm
Undersidor med slitage
695668
2019-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här