Bordspendyl
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSUR, 1800-talets slut, bronserad, emaljerad urtavla, urverk med slag, H ca 40 cm, B ca 40 cm
Skador: slitage och skador, nyckel saknas, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktion
695676
2019-11-04