Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets slut, bronserad, emaljerad urtavla, urverk med slag, H ca 40 cm, B ca 40 cm

Skador: slitage och skador, nyckel saknas, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktion

695676

2019-11-04