Jonas Lindvall matbord Miss Holly

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

JONAS LINDVALL, "Miss Holly", matbord, Stolab, stomme i vitlaserad ek, brännmärkt undertill, höjd ca 74 cm, yttermått ca 100x69 cm

Ena benet lös som kräver smärre lagning, benet som behöver smärre lagning med mindre spricka, smärre slitage

695678

2019-10-29