Jonas Lindvall matbord Miss Holly
Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
JONAS LINDVALL, "Miss Holly", matbord, Stolab, stomme i vitlaserad ek, brännmärkt undertill, höjd ca 74 cm, yttermått ca 100x69 cm
Ena benet lös som kräver smärre lagning, benet som behöver smärre lagning med mindre spricka, smärre slitage
695678
2019-10-29