Brevpress och bordsur porfyr

Brevpress och bordsur porfyr
Brevpress och bordsur porfyr
Brevpress och bordsur porfyr
Brevpress och bordsur porfyr
Brevpress och bordsur porfyr
Brevpress och bordsur porfyr

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

BREVPRESS, porfyr, H ca 9,5 cm, BORDSUR, porfyr, H ca 8,5 cm

Skador: Mindre nagg, uret går vid kontroll, vi ansvarar ej för funktion

695698

2019-11-04