Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
BREVPRESS, porfyr, H ca 9,5 cm, BORDSUR, porfyr, H ca 8,5 cm
Skador: Mindre nagg, uret går vid kontroll, vi ansvarar ej för funktion
695698
2019-11-04