Max Walter Svanberg komposition

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Komposition, signerad Max Walters, daterad 57, numrerad 66/200, litografi, ca 66 x55 cm

695708

2019-11-05