Golvvas Vicke Lindstrand

Golvvas Vicke Lindstrand
Golvvas Vicke Lindstrand
Golvvas Vicke Lindstrand
Golvvas Vicke Lindstrand
Golvvas Vicke Lindstrand
Golvvas Vicke Lindstrand
Golvvas Vicke Lindstrand
Golvvas Vicke Lindstrand

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVVAS, Vicke Lindstrand, Uppsala Ekeby, blåglaserad, höjd ca 44 cm

Skador: Skador i form av större och små nagg, fabriksborrad förbered för el

695717

2019-11-04