Leksaksbil från Brio

Leksaksbil från Brio
Leksaksbil från Brio
Leksaksbil från Brio
Leksaksbil från Brio
Leksaksbil från Brio
Leksaksbil från Brio
Leksaksbil från Brio
Leksaksbil från Brio
Leksaksbil från Brio
Leksaksbil från Brio

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRIO LEKSAKSBIL, omkring 1900-talets mitt, lackerat trä samt ratt i metall, etikettmärkt, höjd ca 42, mått ca 64x20 cm

Bruksslitage

695744

2019-10-30