2 porträtt Karl XIV Johan, Wrangel

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAM OCH PORTRÄTT. KARL XIV JOHAN. litografi, Cardon, ramen 55x46 cm, innermått 41x33 cm,
CARL GUSTAF WRANGEL, graverat porträtt, Pitau, mått gravyr 30x19 cm. Ramade 2 st.

Karl XIV Johan fuktfläckad, ram med vissa skador, Wrangel skuren intill plåtkant och uppklistrad.

695746

2019-10-31