Max Walter Svanberg offsettryck
Valmis
2019-11-05
695751
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Porträtt, signerad, numrerad 271/300, offsettryck med präglingar, ca 85 x 57 cm
Gulnader