Golvlampor
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets slut, i form av putti som håller lampor i form av ymnighetshorn med kupor i glas, elektrifierade, skurna i krederat och bemålat trä, höjd ca 175 cm
Sprickor, slitage, funktionen garanteras ej
695767
2019-10-29