Seiko Sea Horse armbandsur 1960-tal
Valmis
2019-11-09
695777
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SEIKO SEA HORSE, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, datum, senare läderrem ej original, ref nr. 1625-8021, serie nr. 6100194, kaliber 7625D, diam ca 36 mm
Lackskadad urtavla. Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.