Seiko Sea Horse armbandsur 1960-tal

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

SEIKO SEA HORSE, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, datum, senare läderrem ej original, ref nr. 1625-8021, serie nr. 6100194, kaliber 7625D, diam ca 36 mm

Lackskadad urtavla. Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

695777

2019-11-09