Omega Seamaster armbandsur 1960-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OMEGA SEAMASTER, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona med Omega, senare läderrem ej original, ref nr. 166002, verk nr. 23888400, kaliber 562, diam ca 35 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrviningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

695781

2019-11-09