Barngrupp Thonet

Barngrupp Thonet
Barngrupp Thonet
Barngrupp Thonet
Barngrupp Thonet
Barngrupp Thonet
Barngrupp Thonet
Barngrupp Thonet
Barngrupp Thonet
Barngrupp Thonet
Barngrupp Thonet
Barngrupp Thonet
Barngrupp Thonet
Barngrupp Thonet
Barngrupp Thonet
Barngrupp Thonet
Barngrupp Thonet
Barngrupp Thonet
Barngrupp Thonet

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THONET, Barnmöbler,5 dlr, 1900-talets början, bestående av soffa, 2 karmstolar, 2 stolar, etikettmärkta, sitthöjd ca 32, soffans längd ca 80 cm, passande pelarbord medföljer

Enstaka sittsar med mindre skador, soffan med bristning

695788

2019-10-30