Klubbat för:
5 800 SEK
6 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920), Lots, signerad i blyerts Zorn samt även i plåten, etsning, ca 17,7x11,8 cm
Gulnat blad, fläckar
695789
2019-10-30