Roberto Matta färglitografi
2019-10-30
695792
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad, 43/100, färglitografi, bildmått ca 37x47 cm