Roberto Matta färglitografi

Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad, 43/100, färglitografi, bildmått ca 37x47 cm

695792

2019-10-30