Guillaume Cornelis van Beverloo

Klubbat för:

20 000 SEK

25 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): "Solfågeln", patinerad brons, signerad, daterad och numrerad Corneille 2005, 59/100, höjd 47 cm

695803

2019-10-31