Taklampa Ateljé Lyktan

Taklampa Ateljé Lyktan
Taklampa Ateljé Lyktan
Taklampa Ateljé Lyktan
Taklampa Ateljé Lyktan
Taklampa Ateljé Lyktan
Taklampa Ateljé Lyktan
Taklampa Ateljé Lyktan
Taklampa Ateljé Lyktan
Taklampa Ateljé Lyktan
Taklampa Ateljé Lyktan

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

MIRANDA HAVLOVA, taklampa, modell "Rhytmic", plast, Vest Leuchten, Österrike, 1900-talets andra hälft, höjd ca 50, diameter ca 45 cm

slitage, skador

695806

2019-11-07