Jaeger panelur
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAEGER, panelur, 1900-talets första hälft, manuell, 8 dagar gångreserv, baktill arm för infästning i instrumentpanel, serienr 820481, urtavla märkt "Jaeger, 8 jours, fabriqué en Suisse", höjd ca 6,1 cm
Skador: Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
695814
2019-11-04