Albert Johansson färgetsning

Albert Johansson färgetsning
Albert Johansson färgetsning
Albert Johansson färgetsning
Albert Johansson färgetsning
Albert Johansson färgetsning
Albert Johansson färgetsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad och daterad Albert Johansson -82, 15/90, färgetsning, bladmått ca 75x100 cm

695833

2019-11-03