Olav Christoffer Jensen

Olav Christoffer Jensen
Olav Christoffer Jensen
Olav Christoffer Jensen
Olav Christoffer Jensen
Olav Christoffer Jensen
Olav Christoffer Jensen

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLAF CHRISTOFFER JENSEN, f 1954, triptyk, linjeetsningar, Röd, Grön, Blå, signerade samt nr EA, bladmått ca 52x78 cm

695864

2019-10-29