Jörgen Mogensen skål

Jörgen Mogensen skål
Jörgen Mogensen skål
Jörgen Mogensen skål
Jörgen Mogensen skål
Jörgen Mogensen skål
Jörgen Mogensen skål
Jörgen Mogensen skål
Jörgen Mogensen skål
Jörgen Mogensen skål
Jörgen Mogensen skål

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JÖRGEN MOGENSEN, skål, Royal Copenhagen, porslin, signerad, höjd 11,5, diameter 20,5 cm

Smärre krackeleringar

695865

2019-10-30