Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
A.BURGER (möjligen Anton BURGER (1824-1905): Gårdsinteriör, signerad A.Burger, olja på pannå, ca 23x29,5 cm
695870
2019-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här