A.Burger olja

A.Burger olja
A.Burger olja
A.Burger olja
A.Burger olja
A.Burger olja
A.Burger olja
A.Burger olja
A.Burger olja

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

A.BURGER (möjligen Anton BURGER (1824-1905): Gårdsinteriör, signerad A.Burger, olja på pannå, ca 23x29,5 cm

695870

2019-10-30