Karin Mobring

Karin Mobring
Karin Mobring
Karin Mobring
Karin Mobring
Karin Mobring
Karin Mobring
Karin Mobring
Karin Mobring
Karin Mobring
Karin Mobring
Karin Mobring
Karin Mobring

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARIN MOBRING för IKEA, (2) "London" karmstolar, 1960/70-tal, bemålat trä, etikettmärkt, stoppad dyna med textil klädsel, sitthöjd ca 47 cm

Ena med visst slitage på dynan , fö övrigt bruks och åldersrelterat slitage

695872

2019-10-30