Karin Mobring
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARIN MOBRING för IKEA, (2) "London" karmstolar, 1960/70-tal, bemålat trä, etikettmärkt, stoppad dyna med textil klädsel, sitthöjd ca 47 cm
Ena med visst slitage på dynan , fö övrigt bruks och åldersrelterat slitage
695872
2019-10-30