Suzanne Nessim

Suzanne Nessim
Suzanne Nessim
Suzanne Nessim
Suzanne Nessim

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

SUZANNE NESSIM (född 1944): Simmerska, signerad Nessim, numrerad 128/360, litografi, ca 72 x 53 cm

695876

2019-11-05