Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
LARS GYNNING (1920-2003): "Bohuslän", signerad Lars Gynning, numrerad 9/150, litografi, ca 58 x 76 cm
Glas saknas
695884
2019-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här