Stig Lindberg servisdelar
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, servisdelar, 29 st, "Bacchi Wapen", Gustavsberg, djupa tallrikar, delvis med variation i dekor, delvis signerade Stig L samt NK, delvis märkta Julius Slöör, delvis märkta Julius Slöör/ signerade Stig L, diameter ca 25 cm
En tallrik med nagg, en med missfärgning
695892
2019-10-30