Stig Lindberg servisdelar

Stig Lindberg servisdelar
Stig Lindberg servisdelar
Stig Lindberg servisdelar
Stig Lindberg servisdelar
Stig Lindberg servisdelar
Stig Lindberg servisdelar
Stig Lindberg servisdelar
Stig Lindberg servisdelar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, servisdelar, 29 st, "Bacchi Wapen", Gustavsberg, djupa tallrikar, delvis med variation i dekor, delvis signerade Stig L samt NK, delvis märkta Julius Slöör, delvis märkta Julius Slöör/ signerade Stig L, diameter ca 25 cm

En tallrik med nagg, en med missfärgning

695892

2019-10-30