EditH Gert

EditH Gert
EditH Gert
EditH Gert
EditH Gert
EditH Gert
EditH Gert
EditH Gert
EditH Gert

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDITH GERT (Danmark 1906-1983): Läsande dam, signerad, olja på duk, ca 64x74 cm

695903

2019-10-30