Spegelram empire

Spegelram empire
Spegelram empire
Spegelram empire
Spegelram empire
Spegelram empire
Spegelram empire

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAM TILL SPEGEL Empire, 1800-talets första hälft, dekor i gulmetall, ca 115x79 cm

kortad, slitage, delar saknas, medföljer två delar till bakstycke

695914

2019-11-07