Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
FAT, POKAL, MUGG samt TUMLARE, silver, 1900-tal, höjd ca 4-12, fatets diameter 37 cm, 1146 g
Gravyr, bucklor, slitage
695920
2019-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här