Fat mm silver

Fat mm silver
Fat mm silver
Fat mm silver
Fat mm silver
Fat mm silver
Fat mm silver
Fat mm silver
Fat mm silver
Fat mm silver
Fat mm silver
Fat mm silver
Fat mm silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

3 500 SEK

Beschreibung

FAT, POKAL, MUGG samt TUMLARE, silver, 1900-tal, höjd ca 4-12, fatets diameter 37 cm, 1146 g

Zustandsbeschreibung

Gravyr, bucklor, slitage

695920

2019-10-30