Glasservis design Vallien
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERTIL VALLIEN, "Chateau", glasservis, 74 dlr, Kosta Boda, bestående av 8 ölglas utan fot, 8 vinglas (35 cl), 9 vinglas (15 cl), 8 starkvinsglas, 4 cocktailglas, 9 champagneglas, 9 snapsglas, 7 martiniglas, 1 konjakskupa, 1 karaff
Skador: Enstaka nagg förekommer, smutsiga
695932
2019-11-05