Schackspel

Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHACKSPEL, samtida, med pjäser i trä och gul- och vitmetall, bräde i trä med låda i sargen, spelplan i intarsia, ca 49x49 cm
Skador: Slitage

695948

2019-11-05